Apartament ne shitje

 • 145.000€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit, posedon një sipërfaqe totale prej 125m2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë e vecuar, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ka orientim Lindje-Jug-Perëndim, ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti ka mundësinë të përshtatet edhe në 3+1. Ndodhet në një ndër zonat më të preferuara.

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting