Apartament ne shitje

 • 1.200€
, Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ofrojmë apartament për shitje me sipërfaqe 96.70m2 ku 86.7m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 10m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një godine në ndërtim e sipër me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting