Apartament ne shitje

 • 108.000€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Ofrojmë për shitje apartament tek Rruga e Kavajës me sipërfaqe 68.11m2. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 8 të një godine të mirëadministruar me ashensor. Apartamenti është totalisht i investuar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting