Apartament ne shitje

 • 220.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697022706

Description

Ofrojmë apartament për shitje tek zona e Plazhit të Vjetër me sipërfaqe të brendshme 160m2 dhe sipërfaqe verande 40m2. Apartamenti është i organzuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe verandë. Ndodhet në katin e 7 të një godine në vijën e parë bregdetare dhe ka pamje nga deti. Me sipërfaqen që apartamenti disponon mund të bëhet ndarje edhe për një apartament tjetër.

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting