Apartament ne shitje

 • 60.000€
, Sheshi i Flamurit, Vlorë, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Sheshi i Flamurit, Vlorë, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697022706

Description

Apartament në shitje tek Rruga e Spitalit, Vlorë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 120m2 dhe ka tipologji 2+1+2, ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon i madh, kuzhinë e ndarë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 3. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 60000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Sheshi i Flamurit, Vlorë, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting