Apartament ne shitje

 • 700€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697022706

Description

Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 88.7m2 ku 77.80m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 10.9m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një godinë të re në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 700 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting