Apartament ne shitje

 • 120.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 157 m²
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0697022706

Description

Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 157.30m2 ku 86.11m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 60.12m2 është sipërfaqja e verandës dhe 11m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ndodhet në katin e 9 të një godinë të re në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting