Apartament ne shitje

 • 150.000€
, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje pranë Rrugës së Kavajës, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 97m2 dhe ka tipologji 2+1. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor. Është i pajisur me hipotekë. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë moderne. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting