Apartament ne shitje

 • 1€
, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje në Golem, Kavajë.
Ofrojmë për shitje apartment me sipërfaqe totale 90.4m2 ku 79m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 11.4 m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një godine në ndërtim e sipër. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar nga njerëzit gjatë sezonit veror.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting