Apartament ne shitje

 • 1.600€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.600€

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ofrojmë apartament për shitje me sipërfaqe 120.60m2 ku 100.5m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 20.1m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një godine në ndërtim e sipër me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting