Compare Listings

Apartament ne shitje 2+1, Don Bosko.

Don Bosko
85.000€

Detail

 • Property ID: 9734
 • Price: 85.000€
 • Property Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mobile / Cel / Tel: +355692146923

Description

Zona/Rruga: Don Bosko

Shitet
2+1.
Siperfaqe: 106 m2 + 2 ballkone + 2 tualete.
2 tualete një me dritare dhe vaskë, tjetra pa dritare dhe me dush

Apartament i pa mobiluar.
Orientimi: Jug lindor.

Kati 5. / 
Pallat 10-katesh, i ndertuar ne vitin 2003.
Me ashensor (me skede personale).

Me certifikat pronesie.

Cmimi: 85.000 euro.

Kontakt: +355692146923

 • Address: Don Bosko
 • City: Tirane
 • Country: Albania

Contact info

Dajana1
Dajana1

Enquire about this property