Apartament ne shitje

 • 1.300€
, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 161 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692622725

Description

Apartament në shitje pranë Liqenit të Thatë, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 161.5m2 ku sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 140.4m2 dhe tipologji 3+1+2. Është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti jepet bosh. Zona i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ka post parkimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting