Apartament ne shitje

 • 950€
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 950€

Details

 • Price: 950€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë.
Ofrojmë apartament për shitje me sipërfaqe 71.42m2 ku 64.06m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 7.36m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një godine në ndërtim e sipër me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 950 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting