Apartament ne shitje

 • 140.000€
, 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Rruga “Federik Shiroka”, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 130m2 dhe ka tipologji 3+1+2. Është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje. Shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting