Apartament ne shitje

 • 232.440€
, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 232.440€

Details

 • Price: 232.440€
 • Size: 218 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Pazari i Ri, Tiranë.
Ofrojmë apartament për shitje me sipërfaqe totale 114.11m2 ku 99.37m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 14.74m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe 103.83m2 është sipërfaqja e verandës. Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe verandë. Ndodhet në katin e 6 të një godine të re me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1400 Euro/m2.
Cmimi i verandës 700 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting