Apartament ne shitje

 • 1.550€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.550€

Details

 • Price: 1.550€
 • Size: 116 m²
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Rruga e Kavajës, Tiranë.
Ofrojmë apartament për shitje me sipërfaqe 116.50 ku 98.7m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 17.8m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ndodhet në katin e 9 të një godine në ndërtim e sipër me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1550 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting