Apartament ne shitje

 • 79.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 79.000€

Details

 • Price: 79.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Features

Description

Shitet apartamet tek Rruga e Elbasanit, pranë Shkollës së Baletit. Ka tipologji 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të një pallati ekzistues.
Ka një sipërfaqje totale prej 78m2 dhe është i organizuar në 1 dhome ndenje dhe kuzhinë e vecuar, një korridor që bën ndarjen ne 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit është Lindje-Perëndim që bën të mundur që të jetë i ndricuar gjatë gjithë ditës.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting