Apartament ne shitje

 • 800€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0699749855

Description

Apartament në shitje në Lungomare, Vlorë.
Ofrojmë apartament për shitje me sipërfaqe totale 76m2 ku 67.8m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 9 të një godine në përfundim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 800 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting