Apartament ne shitje

 • 115.000€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692622725

Description

Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 96m2 dhe ka tipologji 2+1 ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 3 të një godine të re. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode gjatë sezonit veror.

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting