Apartament ne shitje

 • 1.600€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 1.600€

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje tek Gjiri i Lalzit, Durrës.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 100m2 dhe ka tipologji 2+1+2 ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Ndodhet në katin e 2 të një godine të re. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode gjatë sezonit veror.
Cmimi i shitjes eshte 1600 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting