Apartament ne shitje

 • 79.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 79.000€

Details

 • Price: 79.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Apartament në shitje në Astir, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 98m2 dhe ka tipologji 2+1, ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një godine të pajisur me ashensor. Apartamenti shitet bosh. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting