Apartament ne shitje

 • 1.150€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.150€

Details

 • Price: 1.150€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Rruga “Kodra e Diellit”, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 74.55m2, ku 64.58m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 9.97m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në një godinë të re me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Cmimi i shitjes 1150 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting