Apartament ne shitje

 • 99.000€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje në Bllok, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 53m2 dhe ka tipologji 1+1. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Apartamenti është i kompletuar dhe është një mundësi e mirë investimi. Apartamenti ndodhet buzë rrugës kryesore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting