Apartament ne shitje

 • 155.000€
, Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 114m2 dhe tipologji 2+1+2. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 2 të një godine me ashensor. Apartamenti ka orientim Lindje. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting