Apartament ne shitje

 • 65.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje tek Shkëmbi i Kavajës, Durrës.
Me sipërfaqe 65 m2 dhe tipologji 1+1 eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi, sallon+kushine dhe nje tualet, ndodhet në katin e 12 të një pallati me ashensor me punime cilësore. Ka pamje nga deti dhe ndodhet ne brezin e pare, apartamenti shitet i mobiluar me kushte bashkëkohore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting