Apartament ne shitje

 • 1.400€
, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 116m2 ku 96m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 20m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në një godinë të re që është në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet godina është mjaft e kërkuar nga njerëzit. Ka mundësi për bleje vendparkimi, mbi vlerën e apartamentit.

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting