Apartament ne shitje

 • 110.000€
, Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 97.80m2 ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim. Shitet i mobiluar dhe posedon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes është 110000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting