Apartament ne shitje

 • 60.000€
, Kamez, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Kamez, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Features

Description

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 56.7m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, 1 tualet dhe ballkon me tendë. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim. Shitet bosh vetëm me kundrabufe. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes është 60000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kamez, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting