Apartament ne shitje

 • 62.000€
, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 65m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, një tualet, papafingo dhe postparkimi 37m2 . Ndodhet në katin e 6 të një pallati ekzistues. Apartamenti shitet i mobiluar dhe është i pajisur me hipotekë. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotësoni të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

 • Address Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting