Apartament ne shitje

 • 100.800€
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.800€

Details

 • Price: 100.800€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 72m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 7. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotësoni të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes është 1400 Euro/m2.

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting