Apartament ne shitje

 • 78.000€
, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 109m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri që është në përfundim e sipër me ashensor, apartamenti ka tarracë të shfrytëzueshme. Ndodhet në një zonë mjaft të qetë që plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting