Apartament ne shitje

 • 78.000€
, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 73m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e parë kështu që është një mundësi e mirë investimi për tu kthyer në dyqan duke qenë se është buzë rrugës kryesore. Shitet bosh. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të qetë që plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting