Apartament ne shitje

 • 1€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje në Fresk, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 120.6m2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një godine të re me ashensor. Apartamenti posedon hipoteke. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting