Apartament ne shitje

 • 1€
, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale prej 107.5m2 ku 89m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 18.5m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e parë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting