Apartament ne shitje

  • 120.000€
, Ministria e Drejtesise, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Ministria e Drejtesise, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 120.000€

Details

  • Price: 120.000€
  • Size: 95 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 95m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+dhomë ndenje+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues. Shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.

  • Address Ministria e Drejtesise, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting