Apartament ne shitje

 • 2.800€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.800€

Details

 • Price: 2.800€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Vertical Forest është ndërtesa më e re në qendër të Tiranës, e projektuar si një ndërtesë me gjelbërim të përhershëm, ku e gjithë fasada e godinës do ti sigurojë qytetit sipërfaqe të gjelbëruara.
Shitet apartament me tiplogji 2+1 dhe sipërfaqe ndërtimi 126.11 m2. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 12 banim, me ashensor.
Çmimi 2800 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting