Apartament ne shitje

, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 155 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Liqeni i Thatë, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 155m2 dhe tipologji 2+1+2. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor. Posedon hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar në detaje me markat më të mira në treg. Në cmim përfshihen edhe 2 garazhde të mbyllura me sipërfaqe 60m2.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

  • Address Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting