Apartament ne shitje

 • 180.000€
, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 330 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje në Durrës.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 330m2 dhe tipologji 2+1+2. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dy tualete me ndricim natyral dhe një verandë me sipërfaqe 150m2. Apartamenti ndodhet në katin e 9 të një godinë me ashensor. Është e organizuar me sistem ngrohje me tre oxhaqe, kondicioner, dyer të brendshme druri, dritare dopio xham, grila persiane. Në cmim është i përfshirë 1 post parkimi për 10 vite.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting