Apartament ne shitje

 • 1.300€
, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ofrohet për shitje apartament me tipologji 2+1+2 tualete.Ka sipërfaqe totale 126.4 m2 dhe sip. të brendshme 104.7 m2. Ndodhet në katin e 4. Apartamenti është në një godinë multifunksionale me 13 kate+ 3 kate parkim nëntokë. Kufizimet e sheshit të ndërtimit janë: Në pjesën veri-lindore me rrugën “Mine Peza” dhe në pjesën veri-perëndimore me rrugën sekondare që futet në brendësi të lagjes, kurse në pjesën jug-perëndimore dhe në atë jug lindore parashikohen pasazhe pedonale dhe hapësira të sistemuara e të gjelbëruara. Shitet me 1300 Euro/m2 , cmim okazion.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting