Apartament ne shitje

 • 65.000€
, Plazh (to the center), Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Plazh (to the center), Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje në Plazh, Durrës.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 60m2 dhe tipologji 1+1. Apartamenti është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Shitet i mobiluar dhe i investuar në detaje. Ndodhet në katin e katërt të një godine të re me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti dhe zona në të cilën ndodhet i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Plazh (to the center), Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting