Apartament ne shitje

 • 140.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje tek Lagjia 2, Durrës.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe të brendshme 85m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, një tualet dhe një verandë të madhe. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një godine të re me ashensor. Në cmim përfshihen edhe 2 vende parkimi. Shitet i mobiluar dhe i investuar në detaje. Apartamenti ka dhe sistem chiller. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting