Apartament ne shitje

 • 1.300€
, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje tek Stacioni i Trenit, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 77.09m2 ku 64.55m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 12.54m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe ka tipologji 1+1. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë me ashensor. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Aktualisht është e dhënë me qera.
Shitet 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting