Apartament Ne Shitje 1+1 Tek Marteniteti I Ri (ID 11038)

 • 65.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament Ne Shitje 1+1 Tek Marteniteti I Ri (ID 11038)

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Tek marteniteti i ri shitet apartament 1+1, kati i pare i banimit, pallat i ri i vitit 2020, me siperfaqe 71 m2, me dokumenta te rregullta nga firma, hipoteka del ne shtator, sistem kapot, sistem chiller, sistem anti sizimik(euro kode), dritare dopio xham,termo-hidro izolim, izolim akustik, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe prane te gjitha fasilitetet e nevojshme afer.

Cmimi 65.000Euro

Apartament ne Shitje 1+1 tek Marteniteti i Ri (ID 11038)

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal