MIDIS RR. “MYSLYM SHYRI” DHE RR. “KAVAJES”, PRANË QENDRËS

 • 130.000€
Premium shitje
9 Qender, Rruga Him Kolli, Tirane
Premium shitje
9 Qender, Rruga Him Kolli, Tirane
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartamenti ka një vendodhje shumë të mirë, afër akseve kryesore të Tiranës, rruga e “Kavajes”, rruga “Myslym Shyri”, 5 minuta larg rrugës së ambasadave dhe fare pranë qendrës. Ndodhet afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe shërbime të tjera ndryshme, në një nga zonat më të mira të Tiranës.

Zona ofron lehtësi komunikimi me gjitha akset kryesore të qytetit dhe ka kërkesë të lartë për banim.

Prona ndodhet në një pallat cilësor 9 katesh, shkallet me ndricim natyral, me administrim shumë të mire dhe me ashensor.

Apartament 1+1 ne shitje me sipërfaqe neto 53 m2 (60 m2), kati i dytë nga toka me orientim veri-perendim. Përbëhet nga nje ambient gatim-ngrenie-ndenje, korridor, banjo dhe ballkon. Eshte mjaft i pershtatshem per banim dhe biznese te ndryshme si airbnb, zyre, sturio, klinike, etj.

Me çertifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…-prane-qendres

 • Address Rruga Him Kolli, Tirane
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93