Apartament ne shitje 1+1 ne “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

 • 83.000€
, San Pietro Resort, Plazhi San Pietro
shitje

Apartament ne shitje 1+1 ne “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

, San Pietro Resort, Plazhi San Pietro
 • 83.000€

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355696054036

Description

Destinacioni me i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberimin mes pishinave, ne ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistike do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Melia Hotel International do te jete pjese e San Pietro Resort. Prania e saj do ta ktheje San Pietro Resort ne nje destinacion ndërkombëtar.

Apartament ne shitje 1+1 buze detit me siperfaqe ndertimi 65 m2 netto (71.5 m2 brutto), ne katin e 3 me orientim jug-perendim. Apartamenti ofron ambientin e ndenjes + kuzhina, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Mundesi financimi deri ne 60% te vleres se prones. Perfundon ne Mars 2020.

Cmimi: 83.000 Euro

Kontakt: +355696054036‬

Per me shume informacion kontaktoni linkun e pronave: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/san-pietro-hotel-residences-1

 • Address San Pietro Resort, Plazhi San Pietro
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93