Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Qender

 • 71.000€
9 Qender, Bardhok Biba
shitje

Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Qender

9 Qender, Bardhok Biba
 • 71.000€

Details

 • Price: 71.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Ne qender te Tiranes, rruga Bardhok Biba shitet apartament, ne pallat ekzistues, kati 1. Siperfaqe 62 m2.1 banjo, sallon ndenje, verande te madhe te mbuluar. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkohore, i restauruar me punime gipsi, instalimke te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner. Apartamenti gjendet ne zemer te Tiranes me akses te te gjithe sektoreve te sherbimit.

Shitet 71 000 euro

 • Address Bardhok Biba
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal