Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Don Bosko Tirane (IDB1101)

 • 73.500€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko
shitje

Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Don Bosko Tirane (IDB1101)

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko
 • 73.500€

Details

 • Price: 73.500€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Ne Don Bosko prane kishes katolike shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri pallatesh kati i 1 i banimit ,siperfaqe 64 m2 , me hipoteke i kompletuar me te gjitha, sistem ngrohje qendrore ,mobilim shume pak i perdorur , te gjitha punimet ne apartament jane bere ektra jo nga firma . Mundesi e mire dhe per investim pasi apartamentet ne zone jepen 350-450 euro me qera . Pjesa me e madhe e apartamenteve ne kompleks jane te dhena me qera per zyra, klinika, agjensi te ndryshme sherbimesh .

SHitet 73 500 euro

Apartament ne shitje 1+1 ne don Bosko Tirane (IDB1101)

 • Address Don Bosko
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal