Apartament ne shitje

 • 1€
, Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 114.95m2, ku 99.58m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 15.37m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në një godinë të re me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting