Apartament ne shitje

 • 1.400€
, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje tek Rruga Fortuzi, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe 64m2 dhe me tipologji 1+1. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e parë të një pallati të ri me ashensor. Zona i plotëson të gjitha nevojat për jetesë komode.
Shitet 1400 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting