Apartament ne Plazh

 • 40.300€
, Shkmebi Kavajes

Details

 • Price: 40.300€
 • Size: 57 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696096999

Description

Apartament komond ne nje pallat modern dhe me punime cilesore ne vijen e pare ne plazh, tek Shkembi Kavajes.

 • Address Shkmebi Kavajes
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
NCEshpk
 • NCEshpk